6 MARCA 2021 – MARATON FITNESS Z OKAZJI DNIA KOBIET

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na IV edycję Maratonu fitness z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w tym roku w formie online!  Serdecznie zapraszamy do  wzięcia udziału w  transmisji na żywo 6 marca 2021 roku, która będzie dostępna na profilu Rzeszowskiego Domu Kultury na Facebooku. Maraton fitness dedykowany jest dla wszystkich kobiet, a jego ideą przewodnią będzie kultywowanie zdrowego stylu życia w oparciu o aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie, a także codzienną pielęgnację.

Podczas tegorocznej edycji Maratonu zaplanowano 4 rodzaje zajęć ruchowych, w których skład wchodzą:

  • taneczna rozgrzewka Warm Up, którą poprowadzi Magda Matuszek, instruktor tańca w  Rzeszowskim Domu Kultury,
  • trening Full Body Workout, który poprowadzi Joanna Dziedzic, certyfikowany trener personalny,
  • trening HIIT oraz trening Pilates, które poprowadzi Katarzyna Kocan, trener personalny oraz instruktor fitnessu w Rzeszowskim Domu Kultury.

Ponadto, aby uczcić w tym dniu święto kobiet, w wydarzenie zaangażowane będą firmy oraz przedsiębiorcy z branży beauty, którzy we współpracy z Rzeszowskim Domem Kultury przygotowali dla najwytrwalszych i najbardziej zaangażowanych uczestników nagrody w postaci voucherów oraz upominków, które zostaną wręczone w ramach konkursu „Ćwiczę z Rzeszowskim Domem Kultury”.

REGULAMIN – KONKURS ‘ĆWICZĘ Z RZESZOWSKIM DOMEM KULTURY’

KLAUZULA INFORMACYJNA – KONKURS ‘ĆWICZĘ Z RZESZOWSKIM DOMEM KULTURY’

Mimo nietypowej formy tegorocznej edycji Maratonu fitness z okazji Dnia Kobiet, zachęcamy wszystkie Panie do wzięcia udziału w wydarzeniu oraz zaangażowania przyjaciółek, a także rodziny do aktywnego spędzenia czasu w miłej i wesołej atmosferze. Zachęcamy również do regularnego śledzenia naszego profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/RDK.Rzeszow, na którym niebawem pojawią się szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia.

Zapraszamy!

PARTNERZY:

         

   

 

 

Archiwa