AKCJA #ZOSTAŃWDOMU Z KULTURĄ

W związku z obecnie panującą sytuacją i nakazem pozostawania w domach, Rzeszowski Dom Kultury rozpoczął nową akcję pod nazwą „#ZostańWDomu z kulturą”, w ramach której kontynuuje swoje zajęcia w formie interaktywnego domu kultury w wersji online.

Nadzwyczajna sytuacja w Polsce i na świecie, która zapanowała w ostatnich tygodniach skłania wiele osób do pracy zdalnej oraz obierania nowych modeli kontaktu z klientami. Nie inaczej jest w przypadku świata kultury, w którym artyści poszukują nowych form interakcji z odbiorcami oraz prezentacji swojego dorobku.

Rzeszowski Dom Kultury posiadający 17 filii na terenie całego miasta, wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich sympatyków oraz stałych uczestników zajęć, tworząc interaktywny dom kultury w wersji online. Akcja „#ZostańWDomu z kulturą” została rozpoczęta już 20 marca 2020 roku, a jej celem jest zachęta do podjęcia aktywności twórczej i rekreacyjnej przy jednoczesnym pozostawaniu w domach oraz przestrzeganiu zalecanych zasad kwarantanny.

W wyjątkową akcję „#ZostańWDomu z kulturą” zaangażowani są wszyscy pracownicy Rzeszowskiego Domu Kultury, którzy na co dzień odpowiedzialni są za realizację bogatej oferty kulturalnej instytucji. Akcja obejmuje serię vlogową w formie filmów instruktażowych i edukacyjnych, a także ciekawe transmisje online oraz kreatywne zabawy.

ARCHIWUM ODCINKÓW

Archiwa